Isoland 2: Ashes of Time

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8,99 TL
  • Boyut 873.2 MB
  • Sürüm 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Lilithgames
Isoland 2: Ashes of Time, bulmaca oyunları arasında yer alan eğlenceli bir mobil oyundur.

Isoland 2: Ashes of Time, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret dahilinde indirerek oynayacağınız oldukça farklı bir bulmaca oyunudur. Oyunda büyüleyici bir dünya içerisinde sizden istenilen görevleri başarı ile sonuçlandırmaya çalışacaksınız. Diğer bulmaca oyunlarına göre çok daha farklı özelliklere sahip bir bulmaca oyunu olması sebebiyle oyuncular tarafından beğeniyi kazanmış durumdadır. 

Görüntü olarak farklı bir şekilde dizayn edilen oyun karakterini yönlendirerek bambaşka bir dünya içerisinde yer alın. Elle çizilmiş sanatsal oyun görselleri arasında zaman geçirmek sizi hem eğlendirecek hem de heyecanlandıracaktır. Alışılmışın dışında bir oyun deneyimi yaşayacağınız Isoland 2 mobil oyununda  ada içerisinde yer alan insanlar ile kaynaşın. 

Doğrusal olmayan Isoland 2 mobil oyununda, hangi bulmacanın çözüleceğini, hangi kişinin konuşulacağını ve herhangi bir zamanda hangi ögenin kullanılacağını kendiniz kararlaştırmanıza izin verir. Kasabanın etrafında bir gezintiye çıkın, gözlerini açık tutun ve eksik olduğunuz ipucunun üzerinden gelebilirsiniz. 

Oyunu her açıdan değerlendirecek, başarılı sonuçlar elde ederek ilerleyecek ve oyunun büyüsünden başarı ile ayrılan kişi siz olacaksınız. Ödüllendirici ve zorlu bir deneyim için bir başarılı bir sistem sunan Isoland 2: Ashes of Time bulmaca oyununda zorlu görevler üstleneceksiniz. Sonucunda başarı sizi karşılaşacaktır. 

 

Isoland 2: Ashes of Time indir