Isoland 2: Ashes of Time

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.0.3.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Lilithgames
Bulmaca oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Isoland 2: Ashes of Time mobil oyununda eğlenceli anlar sizi bekliyor.

En iyi mobil oyunlar arasında yer alan Isoland 2: Ashes of Time'ı Android  işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda gelişmiş grafikler ve yüksek kaliteli oyun sahnelerine şahit olacaksınız. Oyuncular tarafından heyecanla beklenen bir oyun olan Isoland 2 sayesinde akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçireceksiniz. 

Sanatsal ögeleri bir arada bulunduran Isoland 2 mobil oyununda kendi becerileriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Büyüleyici bulmaca seçenekleri arasında heyecan dolu anlar yaşamak hiç de zor olmayacaktır. harikalar ile dolu güzel bir elle çizilmiş adaya götürecek felsefi bir hikâye ve açık yürekli hikaye anlatımı deneyimini yaşayın. Zaman ve mekânda büyüleyici bir yolculuğa çıkın, kayıp bir uygarlığın izlerini keşfedin ve unutulmuş sırları açığa çıkarmak için gizemli makinelerle uğraşın.

Her adımınızı hesaplayarak ilerleyeceğiniz Isoland 2 mobil oyununda macera dolu anlar yaşayacak, nefes kesen oyun sahnelerinde büyük başarılara imza atacaksınız. Isoland 2 bulmaca oyununda kendi oyun becerilerinizi keşfederek stratejik olarak kendi deneyimleriniz doğrultusunda ilerlemeye çalışacaksınız. 

İçinde bulunduğunuz dünya içerisinde kendinizi bulduğunuz küçük adanın vatandaşları, düşüncelerini sizinle mutlu bir şekilde paylaşacak, yaşam ve evren hakkında söyleyecekleri konusunda şaşıracaksınız. Hikayelerini dinleyin ve onların problemlerini çözmelerine yardım edin, onların da işlerinde size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz. 

Isoland 2: Ashes of Time indir